• Nowy

Zestaw WIOSNA A2 – 9

Zestaw WIOSNA A2 – 9 to komplet regałów o łącznej długości 320cm, przeznaczony do przechowywania różnych przedmiotów w przedszkolnych i szkolnych salach czy pokojach dziecięcych.

Kolor zestawów: Biały
2 284,55 zł

·       Wymiary: Dł. całkowita zestawu 320cm w skład którego wchodzą następujące 3 regały:

Szer. / Wys. / Gł. [cm]

1.     120x125x38cm

2.     120x85x38cm

3.     80x125x38cm

 

·       Konstrukcja: Każdy regał wykonany z płyty meblowej gr. 18mm. Konstrukcja pojedynczego regału jest stabilna i solidna co pozwala na swobodne użytkowanie. Obrzeża wykończone listwą PCV.

·       Kolorystyka: Korpus w kolorze klon. Kilka frontów szafek w jasnych kolorach. Jasne kolory przyciągają uwagę dzieci i nadają przyjazny wygląd przedszkolnej przestrzeni.

·       Przechowywanie: Zestaw składa się z 3 regałów, które zostały wyposażone w otwarte i zamykane szafki co daje wiele możliwości i oferuje przestrzeń do przechowywania książek, zabawek, artykułów papierniczych czy innych akcesoriów potrzebnych w przedszkolu czy szkole.

 

Zestaw mebli przedszkolnych stanowi praktyczne rozwiązanie do przechowywania i organizacji różnych materiałów w przedszkolnej lub szkolnej sali, pomagając w utrzymaniu porządku i sprawnym zarządzaniu przestrzenią dla najmłodszych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: