• Nowy

Zestaw MEDIUM 50

W skład wchodzi: 2 kształty klocków magnetycznych (40szt kostka, 10szt trójkąt)

Kolorystyka Zestaw Medium 50: 1121
2 768,29 zł

Klocki Magnetyczne Jolly Heap MEDIUM to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie zabawkowe, które zrewolucjonizowało globalny rynek produktów dla dzieci. Te lekkie i miękkie klocki, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowania, są w 100% bezpieczne nawet dla najmłodszych. Dzięki wbudowanym magnesom, klocki można ze sobą łączyć, co otwiera drzwi do nieograniczonej kreatywności i zabawy.

Ich wszechstronność sprawia, że są idealne nie tylko dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt po starsze dzieci, ale również dla osób niepełnosprawnych i z zaburzeniami rozwojowymi. Klocki te stanowią znakomite narzędzie do rozwijania kluczowych umiejętności, takich jak koordynacja, percepcja przestrzenna czy zdolności motoryczne.

Klocki Magnetyczne Jolly Heap MEDIUM, dzięki swojej wyjątkowej jakości i bezpieczeństwu, są doskonałym wyborem dla placówek edukacyjnych, takich jak przedszkola, szkoły czy świetlice, a także dla gabinetów specjalistycznych, rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Są również nieocenionym wsparciem dla animatorów rozrywki, oferując nowe możliwości dla angażującej i edukacyjnej zabawy.

Zestaw składa się z 40 kostek i 10 trójkątów, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb. Inwestycja w Klocki Magnetyczne Jolly Heap MEDIUM to nie tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu, ale także efektywna metoda wspierania wieloaspektowego rozwoju dzieci.

3 innych produktów w tej samej kategorii: