• Nowy

Zestaw BASIC 100

W skład wchodzi: 2 kształty klocków magnetycznych (70szt kostka, 30szt trójkąt)

5 349,59 zł

Klocki Magnetyczne Jolly Heap BASIC to przełomowy produkt na światowym rynku zabawek dla dzieci. Ich lekka i miękka konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, co sprawia, że są idealne dla każdego dziecka, od niemowląt po starsze dzieci, a także dla osób z niepełnosprawnościami czy zaburzeniami rozwojowymi. Dzięki zastosowaniu magnesów umieszczonych wewnątrz klocków, mogą one łatwo się łączyć, co umożliwia nieograniczoną zabawę i stymuluje kreatywne myślenie.

Zaletą tych klocków jest ich wszechstronność, która nie tylko rozrywka, ale i efektywne narzędzie edukacyjne, wspomagające rozwijanie kluczowych umiejętności takich jak koordynacja, logiczne myślenie oraz zdolności motoryczne. Klocki Magnetyczne Jolly Heap BASIC to produkt najwyższej jakości, który zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i trwałość, co czyni go doskonałą inwestycją dla placówek edukacyjnych, gabinetów rehabilitacyjnych oraz sal zabaw.

Te klocki to również świetny wybór dla animatorów rozrywki, którzy chcą wzbogacić swoje warsztaty o innowacyjne, kreatywne aktywności. Zakup Klocków Magnetycznych Jolly Heap BASIC to krok w kierunku nowoczesnych metod wspierania rozwoju dzieci.

Zestaw składa się z 70 kostek i 30 trójkątów, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych, które pozwalają na indywidualne dopasowanie do potrzeb i preferencji dzieci, zapewniając ciekawe i wartościowe chwile spędzone na wspólnej zabawie.

3 innych produktów w tej samej kategorii: