• Nowy

Zestaw Creative 100

W skład wchodzi: 4 kształty klocków magnetycznych (76szt kostka, 12szt trójkąt, 8szt kostka z odcięta krawędzią, 4szt ostrosłup)

5 349,59 zł

Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował rynek zabawek dla dzieci na całym świecie. Te klocki są lekkie, miękkie i w pełni bezpieczne, co czyni je idealnym wyborem dla dzieci w każdym wieku, w tym niemowląt, oraz osób niepełnosprawnych i z zaburzeniami rozwojowymi. Dzięki magnesom umieszczonym w środku, klocki można łatwo łączyć ze sobą, tworząc nieograniczone możliwości zabawy i kreatywnego wyrazu.

Zaletą klocków Jolly Heap CREATIVE jest ich wszechstronność, która pozwala na rozwijanie kluczowych umiejętności, takich jak koordynacja, logiczne myślenie i zdolności manualne. To doskonałe narzędzie edukacyjne, które zapewnia trwałą i angażującą formę rozrywki dla dzieci, wspierając ich wieloaspektowy rozwój.

Klocki są nie tylko najwyższej jakości, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, co sprawia, że są idealne dla przedszkoli, szkół, świetlic, sal zabaw, a także gabinetów specjalistycznych, rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Stanowią również cenną pomoc dla animatorów rozrywki, umożliwiając im tworzenie kreatywnych i edukacyjnych aktywności.

Zestaw Klocków Magnetycznych Jolly Heap CREATIVE składa się z 100 elementów: 76 sześcianów, 12 trójkątów, 8 sześcianów ściętych i 4 piramidek. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji. Inwestycja w te klocki to doskonały sposób na rozwój dzieci, zapewniający zarówno edukację, jak i zabawę.

3 innych produktów w tej samej kategorii: