• Nowy

Zestaw JOY 150

W skład wchodzi: 4 kształty klocków magnetycznych (100szt kostka, 50szt trójkąt)

8 024,39 zł

Klocki Magnetyczne Jolly Heap JOY to najnowsza innowacja na globalnym rynku zabawek, zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach. Charakteryzują się one lekkością, miękkością i pełnym bezpieczeństwem użytkowania, dzięki czemu są doskonałe dla dzieci w każdym wieku, w tym niemowląt, a także dla osób z niepełnosprawnościami lub zaburzeniami rozwojowymi. Klocki te łączą się ze sobą za pomocą magnesów umieszczonych wewnątrz, co oferuje nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy.

Klocki Jolly Heap JOY są wyjątkowym narzędziem do rozwijania wielu kluczowych umiejętności, takich jak koordynacja, myślenie przestrzenne i zdolności motoryczne. Stanowią one doskonałą inwestycję dla placówek edukacyjnych, takich jak przedszkola, szkoły czy świetlice, a także dla gabinetów specjalistycznych i rehabilitacyjnych. Dzięki swojej wysokiej jakości i bezpiecznej konstrukcji, klocki te są również idealne dla animatorów zajęć, oferując nowy wymiar zabawy, która nigdy się nie nudzi.

Zakup Klocków Magnetycznych Jolly Heap JOY to gwarancja, że inwestujesz w rozwój dziecka poprzez zabawę, która stymuluje wielokierunkowy rozwój i kreatywność. Zestaw zawiera 100 kostek i 50 trójkątów, dostępnych w różnorodnych kolorach, co umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb i zapewnia niezwykłe chwile wspólnie spędzonej, wartościowej zabawy.

3 innych produktów w tej samej kategorii: