Firma AKMA jest jednym z czołowych producentów mebli szkolnych i przedszkolnych w kraju. Istniejemy na rynku od 1991 roku, działając w miejscowości Niedomice. Mamy za sobą lata doświadczeń w poszukiwaniu nowych, doskonalszych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych.

W tym czasie wyposażyliśmy kilka tysięcy sal lekcyjnych w szkołach i przedszkolach w wysokiej jakości meble oraz inne, niezbędne produkty.

Dzięki rzetelności i indywidualnemu podejściu do Państwa oczekiwań, wypracowujemy jakość, dzięki której zyskujemy Państwa uznanie i równocześnie odnotowujemy stały wzrost sprzedaży. Naszą naczelną misją jest wsparcie, współpraca i pomoc w realizacji Waszych projektów i oczekiwań.

Oferowany asortyment tworzymy przede wszystkim z myślą o jego długotrwałym użytkowaniu, co mamy nadzieję, pozowli na zbudowanie wspólnie relacji opartych na zaufaniu i pewności, co do niezawodności naszych produktów.

Wszystkie nasze meble spełniają wymagania norm UR. Na produkty, które tego wymagają - zgodnie z Rozporządzeniem MENiS z dn. 31.XII.2002 r. (Dz. U. z 2003 r. N.6, poz. 69) posiadamy stosowne atesty lub certyfikaty.

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w naszym katalogu solidne meble i inne produkty w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!